VI Міжнародна конференція «Органічна переробка та збут»


Нові можливості для готового продукту: бізнес для бізнесу

XІV Регіональний Форум Органічна Україна Луцьк


Запрошуємо Вас взяти участь у заході XІV «Регіональний Форум Органічна Україна. Луцьк» який проводять: Громадська Спілка «Органічна Україна» та Волинська обласна державна адміністрація. Дуже сподіваємося на вашу присутність. Мета форуму: обмін досвідом та обговорення шляхів розвитку органічного виробництва у Волинській області.

XV Регіональний Форум Органічна Україна Вінниця


Запрошуємо Вас взяти участь у заході XV «Регіональний Форум Органічна Україна. Вінниця» який проводять: Громадська Спілка «Органічна Україна» та Вінницька обласна державна адміністрація. Дуже сподіваємося на вашу присутність. Мета форуму: обмін досвідом та обговорення шляхів розвитку органічного виробництва у Вінницькій області.

Літній органічний рекорд


В рамках виставки Агропорт Південь Херсон 2019 відбулось офіційне встановлення національного органічного рекорду

Комунікаційна платформа Органіка


15 днів до дії Закону «Про основні принципи та вимоги органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції»

Конгрес «Органічна Україна»


«Розвиток органічного ринку в Україні – від технологій до ринків збуту». Тут зустрінуться виробники, переробники, місцеві та міжнародні трейдери, консультанти, громадські організації, компанії, які надають послуги у сфері органічного виробництва та торгівлі, державні установи та інші зацікавлені у розвитку органічного ринку.

Органічні новини

Підписуйтесь на матеріали спілки «Органічна Україна», без спаму та реклами 

Oops!! Something's Missing

Please install and activate "MailChimp for WordPress Lite" to use this shortcode.