"ГЕОТЕРМ.ПРО" ТОВ - комплектуючі до геотермальних теплових насосів

Про нас

     "ГЕОТЕРМ.ПРО" ТОВ належить до спеціалізованої на теплових насосах групи компаній: монтажної "Теплові насоси» ТОВ, та дистриб'юторської «ЦЕНТР НІБЕ» ТОВ. Власний досвід монтажу та обслуговування теплових насосів, аналіз труднощів і побажань проектувальників, монтажників та сервісантів допомагають при створенні кращої геотермальної продукції на ринку.

     Виробництво пластикової продукції розпочато в 2010 році з зондів геотермальних, розподільників потоків розсолу та баків для теплових насосів. Спочатку геотермальна продукція використовувалась для власних потреб, як заміна надзвичайно дорогого і тривалого імпорту.

     Згодом геотермальну продукцію почали купувати колеги по тепловим насосам з інших фірм. Збільшення попиту на продукцію на ринках України, СНД і Європейського союзу призвело до зростання виробництва, збільшення матеріальної бази та персоналу, створення в 2018 році спеціалізованого підприємства «ГЕОТЕРМ.ПРО». У 2021 році дохід по всім видам діяльності склав 23 млн. грн.

     Для геотермії використовуємо імпортний поліетилен вищої якості, навмисно без домішок і барвників, за якими деякі виробники ховають використання вторинної сировини.

     Виробляємо з поліетилену:

        - розподільні колектори для монтажу в колодязях;

        - розподільні колектори для монтажу в приміщеннях;

        - коллекторні геотермальні шафи та ящики для монтажу всередині приміщень;

        - комплектуючі для геотермальних зондів;

        - повітрягідроакумулятори до теплових насосів;

        - переходи поліетиленова труба / латунна розбірна різьба;

        - продаємо використовувані в геотермії, перевірені нами витратоміри, клинові засувки і кульові крани, терморезисторні (електродіффузіонние) муфти.

     Наявність сучасного, спеціального енергоефективного та екологічного обладнання разом з кваліфікованим персоналом - технологами, конструкторами, операторами верстатів з ЧПУ, наладчиками обладнання - дозволяє створювати складні інженерні вироби методами ротоформування, екструзійно-видувного формування і литтям під тиском. Виробництво розташоване в м Київ, Україна.

Пластикові колодязі виробництва ГЕОТЕРМ.ПРО