Трансляція

Наживо

Спостерігайте наживо головну подію року у органічній спільноті

Органічна Україна16/08/2019 @ 16:11
«Органічний» закон регулює правила органічного ринку України і дозволяє приватний і публічний контроль зробити повноцінним інструментом функціонування сектору” – така наша думка. Робота Міністерства аграрної політики щодо розробки нормативно-правових актів до «Закону про основні принципи та вимоги щодо органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», яка постійно відбується за активної участі операторів органічного виробництва, є повноцінним діалогом державної влади та зацікавленого бізнесу в питанні створення єдино можливих врегульованих умов для торгово-економічних відносин в органічному секторі, особливо міжнародних. Робота триває і зараз, та це ніяк не перешкоджатиме впровадженню норм Закону на початковому етапі.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів – пропонуємо діалог з реально органічним бізнесом, запрошуємо в Мінагрополітики на Робочу групу з розвитку органічного виробництва. Правда ж? Olga Trofimtseva @Luda Khomichak ?)
Антимонопольний комітет України – пані Марія – Mariia Protsyshen Ваша думка теж важлива для ринку. Які перші кроки Ви бачите? Яка допомога потрібна від органічного сектору для реалізації головної місії АМКУ – захист споживача?
То може першу Робочу групу у вересні цим питанням і присвятимо. Як ви Sergiy Galashevskyy Kateryna Shor Yuliya Movchan Elena Kyyivets


Наживо

Слідкуйте за нами

Поширюємо актуальну інформацію через доступні інформаційні канали
Відеосюжети


Автор: Руслан Тихонюк
Відео архів

Виставки

Збірка матеріалів з виставок, презентацій органічних проектів, проведених форумів
Більше відео

Відео архів

Інтерв’ю та виступи

Підтримка супільством органічного руху в Україні відображає загальні бажаня жити у злагоді і мирі із собоюПовідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: